عرضه گوشی تاشوی گلكسی زد فلد 3 با دوربین زیر نمایشگر

عرضه گوشی تاشوی گلكسی زد فلد 3 با دوربین زیر نمایشگر

ابرنت: منابع باخبر می گویند سامسونگ گوشی گلكسی زدفلد 3 خودرا كه دارای نمایشگری تاشو است برای نخستین بار با دوربین زیر نمایشگر عرضه می كند.به گزارش ابرنت به نقل از اسلش گیر، یافتن جایی مناسب برای نصب دوربین در گوشیهای تاشو یک چالش جدی است. قبل از این گفته می شد ممکنست سامسونگ از دوربین های کشویی در گوشیهای تاشو استفاده نماید. ولی حالا گفته می شود که گلکسی زد فلد ۳ برای نخستین بار دارای دوربینی است که زیر نمایشگر نصب می شود.
نصب دوربین در زیر نمایشگر گوشی گلکسی زد فلد ۳ موجب می شود که این گوشی به گرانقیمت ترین گوشی عرضه شده سامسونگ در نیمه اول سال ۲۰۲۱ مبدل شود. قبل از این شایعاتی در مورد نصب دوربین در زیر نمایشگر گوشی گلکسی اس ۲۱ شنیده شده بود، ولی حالا مشخص شده که سامسونگ چنین قصدی ندارد.
گفته می شود سنسور دوربین مورد استفاده بدین منظور تا بدان حد پیشرفته است که کارکرد عادی نمایشگر را مختل نمی کند و تأثیری بر نور ورنگ صفحه نمایشگر نمی گذارد. از طرف دیگر کیفیت عکس ها و ویدئوهای تهیه شده با این دوربین نیز کاهش نمی یابد. سامسونگ بطور رسمی در مورد شایعات انتشار یافته دراین زمینه اظهارنظری نکرده است.


منبع:

1399/09/02
10:09:32
5.0 / 5
1356
تگهای خبر: سامسونگ , قیمت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ابر نت