پیام های محو شونده به واتساپ می آید

پیام های محو شونده به واتساپ می آید

ابرنت: پیام رسان واتساپ در حال آماده سازی قابلیت حذف خودكار پیامها تحت عنوان پیام های محو شونده است.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، واتساپ آزمایش قابلیت پیام های محو شونده را رسما آغاز نموده است. زمانی که این توانایی فعال شوند، پیام های دریافتی و ارسالی بعد از گذشت هفت روز حذف خواهند شد. این توانایی را می توان برای مکالمات شخصی یا مکالمات گروهی فعال یا غیرفعال کرد.

سخنگوی واتساپ در گفت و گو با بیزنس اینسایدر تایید نمود که گروه کوچکی از کاربران در حال امتحان این توانایی هستند و این سرویس پیام رسان امیدوار است قابلیت مذکور بزودی در سطح جهانی ارائه شود.

در بعضی از موارد پیام های خاص بطور کامل حذف نمی شوند. اگر کاربر به یک پیامی که مقرر است حذف شود پاسخ دهد یا به اصطلاح ریپلای کند، نسخه نقل شده بعد از محدودیت زمانی هفت روز باقی خواهد ماند. این مسئله درباره پیام های فورواردی هم صدق می کند.

این قابلیت در خیلی از سرویسهای پیام رسان دیگر شامل تلگرام و سیگنال وجود دارد و هر دوی این سرویسها تایمهای کوتاه تری را عرضه نموده و برای کاربران امکان کنترل بیشتری روی مدت زمان حذف خودکار پیامها فراهم می کنند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، آزمایش پیام های محو شونده از طرف واتساپ مثال دیگری از تلاش فیسبوک – شرکت مادر واتساپ – برای کپی کردن قابلیتی است که توسط اسنپ چت محبوب شد. فیسبوک به دفعات در گذشته بابت این اقداماتش مورد انتقاد قرار گرفته است.

منبع:

1399/08/16
19:39:36
1432
5.0 / 5
تگهای خبر: تلگرام , سرویس
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ابر نت