خلاصی از انتظار پشت خط تلفن با قابلیت جدید گوگل

خلاصی از انتظار پشت خط تلفن با قابلیت جدید گوگل

گوگل قابلیت جدیدی را عرضه نموده كه كاربران را از منتظر ماندن پشت خط تلفن خلاص می كند.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، این توانایی که Hold for Me یا "برای من منتظر بمان" نام دارد، هنگامی که کاربر ناچار است به یک پیام ضبط شده یا آهنگی که بجای صدای بوق پخش می شود گوش کند، قابلیت مفیدی خواهد بود. قابلیت Hold for Me بجای کاربر پشت خط منتظر می ماند و با بهره گیری از برنامه دستیار گوگل هنگامی که طرف مقابل جواب تلفن را می دهد، صدای انسانی را تشخیص داده و با ارسال نوتیفیکیشن به کاربر برای مکالمه اطلاع می دهد.

این قابلیت جدید در رویداد رونمایی اسپیکرهای هوشمند جدید نست و گوشی های جدید پیکسل شامل پیکسل ۵ معرفی گردید و در مدل های جدید پیسکل موجود خواهد بود و برای مدل های قدیمی پیکسل هم عرضه می شود.

"برای من منتظر بمان" یکی از قابلیتهای جدید مفیدی است که گوگل طی چند سال اخیر عرضه نموده است. این اواخر گوگل قابلیتی به نامه تماس های بررسی شده برای گوشی های اندرویدی اعلام نمود که نام و لوگوی یک شرکت و دلیل تماس آنها را نمایش می دهد. باتوجه به افزایش موارد کلاهبرداری تلفنی، هدف از این توانایی، کمک به کاربر جهت بررسی و مطمئن بودن از شرکتهایی است که تماس می گیرند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، گوگل پاییز گذشته قابلیتی به نام کال اسکرین عرضه نمود که بطور خودکار تماس های کلاهبرداری را شناسایی می کند بدون این که کاربر نیازی به بررسی آنها داشته باشد. همین طور گوگل در سال ۲۰۱۸ یک قابلیت هوش مصنوعی به نام داپلکس را عرضه نمود که از جانب کاربر به رزرو رستوران یا گرفتن وقت می پردازد. گوگل اعلام نموده که قابلیت Hold for Me از فناوری داپلکس برای تشخیص بین صدای واقعی فرد و صدای ضبط شده استفاده می نماید.

منبع:

1399/07/13
14:01:36
5.0 / 5
1548
تگهای خبر: اسپیكر , فناوری , لوگو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ابر نت