آمازون فاش كرد؛

ثبت تست كرونای 19 هزار كارگر آمازون م

ثبت تست كرونای 19 هزار كارگر آمازون م

ابرنت: آمازون فاش كرد تابحال تست ویروس كرونا 19 هزار و 816 هزار كارگر این شركت  مثبت اعلام شده است.به گزارش ابرنت به نقل از انگجت، شرکت آمازون اخیرا اطلاعات جدیدی درباره تعداد کارگرانی که تست کووید ۱۹ آنها مثبت شده، منتشر نموده است.
البته شرکت های بزرگ آمریکایی بطور معمول این نوع اطلاعات را منتشر نمی کنند.
به گفته این شرکت فناوری در بازه یک مارس تا ۱۹ سپتامبر، بین یک میلیون ۳۷۲ هزار کارگر که در انبارها یا برای فروشگاه های زنجیره ای Whole Foods کار می کنند، ۱۹ هزار و ۸۱۶ نفر به ویروس کرونا مبتلا شدند.
البته آمازون از مدت ها قبل با شیوع کووید ۱۹ در انبارهای خود دست و پنجه نرم می کند. این حالی است که از ماه مارس تابحال بیماری مذکور حداقل در ۹ انبار آمازون در آمریکا شیوع یافته است.
در همین راستا آمازون اعلام نمود روزانه هزاران تست تشخیص کووید ۱۹ انجام می دهد و تصمیم دارد تا ماه نوامبر روزانه ۵۰ هزار تست در ۶۵۰ واحد خود انجام دهد.
در آغاز همه گیری ویروس کرونا، چند مورد شیوع کووید ۱۹ در واحدهای آمازون این شرکت تا تحت فشار قرار داد تا اقدامات فاصله گذاری اجتماعی و تست وسیع کووید ۱۹ را اجرا نماید. این شرکت متخصصان آزمایشگاهی استخدام کرد تا آزمایشگاهی در آمریکا بسازند و بدین سان از ذخیره تست عمومی استفاده نکند.
البته آمازون اعلام نمود آمار کارگران مبتلا به کووید ۱۹ در انگلیس را فاش نمی نماید. آمازون در این کشور ۵۰ واحد و بیش از ۴۰ هزار کارگر ثابت دارد.


منبع:

1399/07/12
13:58:47
5.0 / 5
1757
تگهای خبر: فروش , فناوری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ابر نت