در پاسخ به یك كاربر؛

رئیس آمازون پس از 9 روز از اعتراضات آمریكا حمایت كرد

رئیس آمازون پس از 9 روز از اعتراضات آمریكا حمایت كرد

ابرنت: جف بزوس مدیرعامل آمازون پس از گذشت ۹ روز از اعتراضات مردم آمریكا به صورت رسمی از این جنبش حمایت كرد و اظهار داشت: من از آنچه در اطراف ما در حال رخ دادن است، پشتیبانی می كنم.به گزارش ابرنت به نقل از سی ان بی سی، حمایت جف بزوس از اعتراضات مردم آمریکا از راه اینستاگرام، بعد از آن رخ داد که یکی از مشتریان آمازون از موضع گیری این شرکت در این حوزه انتقاد نمود.
بر اساس تصویری که از ایمیل رد و بدل شده میان جف بزوس و مشتری آمازون انتشار یافته، این مشتری که نام وی اعلام نشده، موضع گیری آمازون در مورد رویدادهای آمریکا را توهین آمیز دانسته و نوشته به جای آنکه بگوییم زندگی سیاهان اهمیت دارد، باید بگوییم زندگی همه اهمیت دارد.
در مقابل بزوس به وی چنین پاسخ داده که من با شما مخالفم، شعار زندگی سیاهان اهمیت دارد و بدان معنا نیست که زندگی دیگران اهمیت ندارد. این شعار به نژادپرستی و خطرات نامتناسبی مربوط می شود که سیاهان در نظام قضائی و در مواجهه با نیروهای انتظامی با آن مواجه می شوند.
رئیس آمازون خطاب به این مشتری افزوده است: شما بر خلاف والدین یک سیاه پوست هیچگاه نباید نگران باشید که امکان دارد پسرتان در زمان بازداشت خفه شده و بمیرد. بنابراین من از اعتراض های اخیر بر ضد وحشیگری پلیس حمایت می کنم و موضع من تغییر نخواهد کرد.

1399/03/17
14:25:08
5.0 / 5
2489
تگهای خبر: اینستاگرام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ابر نت