در شهرهای بحران زده؛

اعتراضات در آمریكا موجب محدود شدن كسب وكار آمازون و اپل شد

اعتراضات در آمریكا موجب محدود شدن كسب وكار آمازون و اپل شد

به گزارش ابرنت سه شركت آمازون، اپل و تارگت از محدود كردن دامنه كارهای حرفه ای خود در بعضی شهرهای آمریكا به سبب تداوم اعتراض های مردمی و برخورد خشونت بار پلیس اطلاع داده اند.به گزارش ابرنت به نقل از سی ان بی سی، این سه شرکت از تعطیلی موقت برخی شعب و فروشگاه های خود در سراسر آمریکا آگاهی داده اند و بنظر می رسد باتوجه به تداوم خشونت ها در ایالات متحده تعطیلی های مذکور ادامه پیدا کند.
شعب باز شرکت های مورد اشاره نیز ساعات فعالیت خودرا در شهرهای بحران زده بر اساس ساعات حکومت نظامی تنظیم کرده اند. علاوه بر این شرکت ها، فروشگاه زنجیره ای والمارت هم از تعطیلی صدها شعبه خود در نقاط مختلف آمریکا به سبب حملات مردم خشمگین آگاهی داده است.
به دنبال قتل وحشیانه یک سیاه پوست به نام جرج فلوید توسط پلیس نژادپرست آمریکا، ده ها شهر آمریکا شاهد اعتراضات بی سابقه مردمی بوده و در این میان برخی معترضان به شعب فروشگاه های زنجیره ای و مؤسسات مختلف هم حمله کرده اند.
اپل قبلاً مجبور به تعطیلی حدود نیمی از ۲۷۱ فروشگاه خود در آمریکا به سبب شیوع ویروس کرونا شده بود و هفته قبل ۱۰۰ فروشگاه خودرا بازگشایی کرده بود که به سبب اعتراضات گسترده مردمی خیلی از آنها مجدداً بسته خواهند شد.
آمازون اعلام نموده که فروشگاه های زنجیره ای Whole Foods خودرا در خیلی از نقاط لس آنجلس، مینیاپولیس و شیکاگو تعطیل می کند و خیلی از این فروشگاه ها دیگر حتی سفارش های آنلاین را هم نخواهند پذیرفت. برای اینکه رانندگان و پیک ها برای تحویل کالاها امنیت جانی نخواهند داشت.
تارگت هم از تعطیلی ۱۷۵ فروشگاه خود در مینه سوتا، کالیفرنیا و نیویورک آگاهی داده است. این شرکت دارای بیش از ۱۹۰۰ فروشگاه در سراسر آمریکاست.

1399/03/12
12:38:33
5.0 / 5
2443
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ابر نت