در واكنش به راستی آزمایی پیامهایش؛

ترامپ از توئیتر انتقام می گیرد

ترامپ از توئیتر انتقام می گیرد

ابرنت: ترامپ در  واكنش به راستی آزمایی پیام هایش در توئیتر، تصمیم دارد دستوری اجتماعی درباره شبكه های اجتماعی را امضا كند.به گزارش ابرنت به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تصمیم دارد دستوری اجرایی درباره شبکه های اجتماعی را امضا کند.
این امر در حالی است که روز گذشته توئیتر برای اولین بار دو پیام رئیس جمهور آمریکا در این شبکه اجتماعی را راستی آزمایی کرد. ترامپ هم در واکنش به این امر توئیتر این شبکه اجتماعی را تهدید به تعطیلی کرد.
همچنین رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اقدام توئیتر در پیامی در این شبکه اجتماعی نوشت: فعالیت خویش را اصلاح کنید، همین حالا!
او در پیامی دیگر نوشت: شرکت های بزرگ فناوری با تمام توان تلاش دارند پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ همه چیز را سانسور کنند. اگر این اتفاق بیفتد دیگر آزادی نخواهید داشت.
مقامات کاخ سفید جزئیات این دستور را اعلام نکرده اند و معلوم نیست ترامپ چگونه تهدید خود درباره تعطیلی شبکه های اجتماعی (از جمله توئیتر) را عملی می کند چونکه این شرکت ها خصوصی هستند.
به گفته اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا قانون اساسی آمریکا هرگونه اقدام ترامپ در این حوزه را محدود می کند. از طرفی فیسبوک و گوگل از اظهار نظر در اینباره خودداری کرده اند.
این در حالی است که تهدید ترامپ به کاهش ارزش سهام فیسبوک و توئیتر منجر گردید.

1399/03/08
13:10:17
2629
5.0 / 5
تگهای خبر: ارزش , شبكه , فناوری
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ابر نت