نقص امنیتی در محصولات كلود غول نرم افزاری اروپا

نقص امنیتی در محصولات كلود غول نرم افزاری اروپا

به گزارش ابرنت شركت نرم افزاری سپ آلمان روز گذشته از شناسایی یك صدمه پذیری امنیتی در ۹ درصد از محصولات كلود مورد استفاده ۴۴۰ هزار مشتری خود اطلاع داد.به گزارش ابرنت به نقل از زد دی نت، سپ اعلام نموده حفره امنیتی مورد اشاره را به دنبال بررسی داخلی یکی از پلت فرم های خویش را شناسایی کرده است. علت این مسئله بی توجهی به یک یا چند استاندارد امنیتی در پلت فرم های سپ عنوان شده است. این شرکت حاضر به عرضه توضیحات بیشتر در این حوزه نشده است.
سپ همینطور حاضر به عرضه توضیحات فنی در مورد ماهیت این صدمه پذیری امنیتی نشده است. این شرکت هنوز وصله امنیتی برای مرتفع ساختن مشکل مورد اشاره عرضه نکرده و امیدوار است این وصله ها تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ عرضه شوند.
سپ مدعی است، بررسی های کارشناسان امنیتی آن نشان داده است هنوز هیچ فرد یا مجموعه ای از صدمه پذیری امنیتی شناسایی شده سواستفاده نکرده و داده های کاربران به دست هکرها یا جنایتکاران آنلاین نیفتاده است. این شرکت قبلاً هم برخی حفره های امنیتی را در تولیدات خود شناسایی و برطرف کرده بود که همچون آنها می توان به Success Factors، Concur، CallidusCloud Commissions، Callidus Cloud CPQ، C۴C/Sales Cloud و پلاتفورم های کلود و آنالیتیکس اشاره نمود.


منبع:

1399/02/17
14:24:27
5.0 / 5
2692
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ابر نت