با اعلام قرنطینه در هند

تولید گوشیهای آیفون متوقف شد!

تولید گوشیهای آیفون متوقف شد!

به گزارش ابرنت اعلام قرنطینه ۲۱ روزه در هند باعث تعطیلی و تعلیق خطوط تولید گوشیهای آیفون در كارخانه های اپل در این كشور شد.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، با گسترش و همه گیری انتشار ویروس خطرناك و مرگبار كرونا و بحرانی شدن شرایط جهانی، دولت هند هم همچون بسیاری دیگر از كشورها به منظور پیشگیری از انتشار بیشتر این ویروس و قطع زنجیره انتقال آن در كشوری كه بالغ بر ۱.۳ میلیارد جمعیت دارد، اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه همگانی در كل كشور كرد.
بدین ترتیب بر مبنای گزارشهای بلومبرگ به نقل از وبسایت gsmarena، خطوط تولید گوشیهای آیفون در كارخانه های اپل در هند هم تحت تأثیر اعلام قرنطینه در این كشور به حالت تعلیق درآمده و متوقف شده است.
از كارخانه هایی كه مسئولیت تولید گوشیهای آیفون اپل را در هند بر عهده داشته اند، می توان به فاكس كان و ویسترون اشاره نمود.
شیوع گسترده ویروس كرونا تابحال باعث از كار افتادن خیلی از بخش های جوامع مختلف همچون صنایع هوانوردی، گردشگری، رستوران ها و تمامی مراكز تجاری و صنعتی شده است و حالا به نظر می آید كه اعلام قرنطینه كشوری به دستور نارندرا مودی، نخست وزیر هند، تولید كارخانه های بزرگ و خطوط تولید گوشیهای هوشمند همچون آیفون را در این كشور به مدت نامعلومی متوقف خواهد نمود.1399/01/08
13:54:32
5.0 / 5
3341
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ابر نت